Veni, vidi, vici – Došle, vidjele, pobijedile. Kvartet Taekwondo kluba Slatina u postavi – Marta Šebalj, Stefani Oskomić, Nika Špehar i Eva Gal na međunarodnom turniru u Sarajevu osvojile su – ‘sve’.

Sarajevo Open privuklo je ove godine više od 500 natjecatelja iz ukupno 22 kluba i četiri države. Taekwondo klub Slatina u borbama je ponovno pokazao da je ‘klasa za sebe’. Slatinčanke su odnijele sedam zlatnih i jednu srebrnu medalju. Od ukupno 16, slavile su u 15 borbi. Uz sve to, Marta šebalj proglašena je najboljom kadetkinjom, a Eva Gal najboljom seniorkom turnira iako je nastupila kao ‘izlazna’ juniorka.

Marta Šebalj osvojila je tri zlata (kadetkinje -56, juniorke -60 i ekipno prva).

Stefani Oskomić osvojila je tri zlata (kadetkinje -47, juniorke -49 i ekipno prva).

Nika Špehar osvojila je srebro (kadetkinje do 52 kilograma) i zlato ekipno.

Eva Gal osvojila je tri zlata (juniorke -53, seniorke -55 i ekipno prva).

Bila je to odlična priprema Marti i Evi koje će od 28. listopada do 2. studenog u Argentini, braneći boje Hrvatske, nastupati na Svjetskom kupu.