Virovitica pobjedom protiv Suhopolja izborila finale Kupa za uzrast U-15: “Narančasto-crni” slavili nakon raspucavanja

Na stadionu Park u Suhopolju jučer je odigrana polufinalna utakmica Županijskog nogometnog kupa u konkurenciji pionira U-15, a snage su odmjerili domaći regionalni drugoligaš Suhopolje i regionalni prvoligaš Virovitica.

Pred kraj prvog dijela utakmice, u 36. minuti, domaću ekipu svojim je pogotkom u prednost doveo Stjepan Lukačević. U drugom dijelu, u 56. minuti, poravnao je ove sezone najubojitiji igrač Virovitice Andrej Grujić.

Do kraja niti jedna momčad nije uspjela doći do pobjedničkog zgoditka pa se prišlo izvođenju jedanaesteraca u čemu su uspješniji bili igrači Virovitice rezultatom 5:3.

S bijele točke za Viroviticu precizni su bili Karlo Kuda, Teo Čor, Karlo Kajzer, Andrej Grujić i Viktor Abramović, dok su za domaću momčad precizni bili Marko Ivanac, Mateo Gojević i Nikola Kukić.

Virovitica će u finalu igrati s ekipom Slatine, koja je u polufinalu bila slobodna.