2. HNLŽM ISTOK Nogometašice No Limit TVIN-a upisale prvi poraz: Bodove iz Virovitice odnijele nogometašice Sloge iz Nove Gradiške

Nogometašice No Limit TVIN-a jučer su odigrale utakmicu 4. kola 2. HNLŽM Istok protiv Sloge iz Nove Gradiške, a gošće su upisale pobjedu rezultatom 3:1.

U prvom dijelu utakmice mreže su mirovale, no u 42. minuti domaću mrežu pogodila je Dora Švaić za 0:1. Uspjele su se domaće igračice vratiti u utakmicu, u 69. minuti izjednačenje je donijela Lana Šafran, a susret je odlučen u posljednje tri minute. U 77. za 1:2 pogodila je Nika Vlaović, a pobjedu je potvrdila Ana Marjanović minutu kasnije.

“Akademke” su ovim porazom ostale na šest osvojenih bodova, a trenutno drže drugo mjesto ligaške ljestvice.