Dva zlata i dvije bronce za virovitičke karatiste na 16. memorijalnom turniru u Ivancu

U subotu je u Ivancu održan 16. memorijalni karate turnir u čast poginulim braniteljima Domovinskog rata grada Ivanca, a na turniru je sudjelovalo petoro članova Karate kluba Virovitica.

U disciplini kata u kategoriji cicibana i mini učenika prva mjesta i zlatne medalje osvojio je Ivan Blažević.

Nika Kolesarić, također u katama, a u konkurenciji učenica, osvojila je treće mjesto i brončanu medalju.

U borbama u kadetskom uzrastu do 54 kilograma Marija Knežević osvojila je treće mjesto i broncu.

U borbama su, u konkurenciji mlađih kadeta, nastupili i Samuel Haić te David Kolesarić, ali ovaj put su ostali bez plasmana.