3. NL SJEVER Pitomača remizirala kod Poleta: Porazi Virovitice i Slatine

Nogometaši Pitomače osvojili su bod na gostovanju u Svetom Martinu na Muri kod Poleta. Domaćini su poveli 1:0 u 27. minuti preko Daniela Vukovića, no desetak minuta kasnije stvari na početak vraća Benjamin Radinković. Još je jednom poveo Polet pola sata prije kraja golom Andreja Jurinića, no bod Presečanovoj momčadi donio je Matej Babić u 71. minuti utakmice. Dodajmo i kako je Pitomača u 59. minuti mogla do vodstva, no nisu realizirali kazneni udarac.

Slatina je danas igrala prvu domaću ligašku utakmicu, no ostali su bez bodova protiv Rudara. Karlo Sambolec pogodio je za 0:1 u 27. minuti, dok je susret s dva gola u nastavku, oba iz kaznenog udarca, riješio Silvio Radinković.

Niti Virovitica nije došla do bodova u Domašincu, domaćini su slavili s 4:0. Dva gola na utakmici postigao je Stjepan Krznar, a po jednog Dean Volar i Karlo Malenović.