ZAVRŠNICA U-11 Rukometaši Viro-Virovitice u drugi dan natjecanja ulaze s dva boda

Rukometaši Viro-Virovitice uzrasta U-11 prvog dana natjecanja na Državnoj završnici upisali su poraz i pobjedu.

VIRO-VIROVITICA – DINAMO ZAGREB 14:23

Virovitičani su prvi dvoboj otvorili s vodstvom od 2:0, golovima Lucasa Starčevića držali su se u igri do 12. minute kada je bilo 7:6 za Dinamo, no nakon toga Zagrepčani su preuzeli kontrolu nad rezultatom. Do odlaska na odmor Dinamo je došao do 13:6, a u konačnici su slavili s devet pogodaka prednosti.

Viro-Virovitica: Lucas Starčević 8, Patrik Grahovac, Karlo Nemet, Aleksandar Đanić, Gabriel Rudanović, Dominik Rogani 3, Leo Kovačević, Lovro Rendulić 1, Leon Kućan, Patrik Jadan, David Nagy, Dominik Grahovac, Lovro Bardić, Juraj Kukić 2, Roko Kovačević, Ivan Kovač.

ČAKOVEC – VIRO-VIROVITICA 11:23

Čak 11 pogodaka postigao je Lucas Starčević u drugom dvoboju Viro-Virovitice kontra Čakovca. Čakovčani su poveli 2:0 u uvodnim minutama, no ostatak susreta otišao je na stranu Virovitičana koji su u konačnici upisali uvjerljivu pobjedu.

Viro-Virovitica: Lucas Starčević 11, Patrik Grahovac, Karlo Nemet, Aleksandar Đanić, Gabriel Rudanović, Dominik Rogani 7, Leo Kovačević, Lovro Rendulić, Leon Kućan 1, Patrik Jadan, David Nagy, Dominik Grahovac, Lovro Bardić, Juraj Kukić 4, Roko Kovačević, Ivan Kovač.

Pred Virovitičanima su danas nove dvije utakmice. U 15 sati i 45 minuta Viro-Virovitica igra protiv Solina, a u 18 sati i 45 minuta protiv Kozale.

Dodajmo kako prvoplasirana ekipa iz svake skupine svoj nastup nastavlja u četvrtfinalu, dok drugoplasirane i trećeplasirane ekipe igraju osminu finala.