ZAVRŠNICA U-11 Koka minimalno bolja od lavica: Virovitičanke sutra igraju protiv Trilja i Slavonke

Rukometašice 1234 Virovitice upisale su minimalni poraz u neizvjesnom susretu 2. kola Državne završnice.

Virovitičanke su utakmicu otvorile zaostatkom od 3:0, no u 14. minuti semafor je pokazivao 5:5. Uspjele su se Varaždinke još jednom odvojiti na +2 (7:5) u samoj završnici, golovima Sare Slamić i Tene Pavoković lavice su izjednačile, no minutu i pol prije kraja sa sedam metara sigurna je bila Erina Raduljković za pobjedu Koke 8:7.

Virovitičanke su tako nakon prvog dana na četvrtom mjestu, te će sutra tražiti pobjede protiv Slavonke (11:15 sati) i Trilja (19:10 sati) za plasman u osminu finala.

KOKA – 1234 VIROVITICA 8:7
1234 Virovitica: Nika Babec 1, Laura Barčan 1, Sara Hrček, Karla Đurđević, Nika Maria Čižić, Sara Slamić 3, Pavla Đurčević, Petra Kovačević, Ema Silner 1, Lorena Erceg, Lucia Zalović, Tena pavoković 1, Sara Vukšić, Lea Blažević, Lucija Turkalj, Nicol Albreht, treneri: Darko Grdić i Andrijana Miklić.