2. HMNL ISTOK Četiri zgoditka Borisa Bihara nedovoljna za pobjedu slatinskih malonogometaša nad Osijekom 2

Malonogometaši Slatine odigrali su utakmicu 13. kola 2. HMNL Istok u kojoj su ugostili drugu ekipu MNK Osijek.

Osječani su poveli nakon dvije minute igre golom Luke Kotrisa, no izgledalo je da su stvari na svoje mjesto došle u devetoj minuti kada su rezultat preokrenuli Boris Bihar i Marko Mataija. Prednost domaćina ipak nije dugo trajala. Luka Blagojević pogodio je za još jedno izjednačenje, no s dva zgoditka Bihara Slatina na odmor odlazi s dva gola prednosti (4:2).

Dodali su Osječani “gas” u nastavku utakmice, čekali greške Slatine i dočekali ih. Golovima Luke Kotrisa, Luke Blagojevića i Karla Jagera gosti su preuzeli prednost, uspio je izjednačiti Bihar svojim četvrtim golom, no pobjedu Osječanima donio je Blagojević svojim zgoditkom u 37. minuti utakmice.

Unatoč upisanom porazu od posljednje ligaške momčadi, kojoj je ovo bilo prvo slavlje u sezoni, Slatinčani su i dalje ostali na visokom drugom mjestu s 24 osvojena boda, tri manje od vodećeg Futsal Olimpijca koji ima utakmicu manje.