U Čačincima odigran 1. Malonogometni turnir selekcija U-15: Nastupilo šest momčadi, Slatina “uzela” naslov

U sportskoj dvorani u Čačincima odigran je 1. Malonogometni turnir selekcija U-15 u organizaciji NK Mladost.

Uz domaćine, na turniru su nastupili i FEŠK Feričanci, NO Limit Tvin Virovitica, Suhopolje, NAŠK Našice i Slatina.

Momčadi su bile podijeljene po skupinama gdje su igrali svatko sa svakim. Prva dva sastava plasirala su se u polufinale, dok su trećeplasirani razigravali za 5. mjesto.

Naslov prvaka osvojili su Slatinčani koji su u finalu slavili protiv Suhopolja, dok je treće mjesto pripalo Mladosti koja je bila bolja od FEŠK-a.

– Čestitam Slatini na pobjedi, zaista su pokazali najviše. Svim ostalim klubovima hvala na odazivu i nadam se da će ovaj turnir postati tradicija– rekao je nakon završetka turnira voditelj Škole nogometa čačinačke Mladosti Saša Tir.