1. ŽNL Omladinac i Podgorje sezonu zaključili podjelom bodova

Ljetos, u vrijeme odigravanja 1. kola 1. županijske nogometne lige, Omladinac iz Korije i Podgorje slavili su svoje pedesete rođendane, pa je njihova međusobna utakmica, koja se trebala igrati tada, odigrana jučer (nedjelja).

Po sunčanom, ali hladnom vremenu, gradski derbi u Koriji privukao je preko 200 gledatelja. Gosti su poveli u osmoj minuti autogolom Nike Hercega, a na 1:1 šest minuta prije odlaska na odmor poravnao je Vedran Grubić.

U drugom dijelu obje momčadi propustile su nekoliko izglednih prilika za zgoditke, tako da se rezultat nije mijenjao.

Oba sastava utakmicu su završila s po deset igrača. Prvo je u 71. minuti crveni karton dobio igrač Podgorja Luka Vukšić, a u 81. minuti, zbog dugog žutog kartona, teren je morao napustiti igrač Omladinca Vedran Grubić.