3. NL SJEVER Pitomačani “tricom” u Koprivnici zaključili jesenski dio sezone

U susretu 14. kola 3. nogometne lige Sjever momčad Pitomače pobijedila je na stadionu Ivan Kušek Apaš Koprivnicu rezultatom 3:0.

Već u drugoj minuti mladi Fran Kožarić dovodi gostujuću momčad u prednost od 1:0, a dvije minute prije odlaska na odmor svojim zgoditkom Marko Matančić udvostručio je prednost ekipe trenera Ivana Presečana. Konačnih 3:0 za Pitomaču postavio je Deni Hajdarović u 75. minuti.

Ovom pobjedom momčad Pitomače će prezimiti na drugoj poziciji na tablici s 29 osvojenih bodova, koliko ima i treći Rudar iz Murskog Središća.

Trener Pitomače Ivan Presečan bio je zadovoljan igrom i rezultatom.

– Zgoditkom na samom početku utakmice preuzeli smo kontrolu na terenu. Dominirali smo od prve do posljednje minute te smo uzvratili Koprivnici za poraz na našem travnjaku-rezimirao je Ivan Presečan.

Koprivnica – Pitomača 0:3
Igrač utakmice: Fran Kožarić