PRVA LIGA KADETA NS SJEVER Virovitičani srušili i drugog varaždinskog ligaša, u strijelce se upisali Duk, Barčan i Salaj – Obrovac

Nakon domaće pobjede nad Varaždinom, Virovitičani su svladali još jednu varaždinsku momčad. U drugom kolu 1. nogometne lige kadeta Nogometnog središta Varaždin kadeti Virovitice gostovali su kod Varteksa i slavili rezultatom 4:0.

Zbog zauzetosti stadiona u Varaždinu, susret je odigran u Hrašćici. Momčad Virovitice povela je zgoditkom Manuela Duka u 25. minuti. Uoči završetka prvog dijela utakmice gosti iz Virovitice postižu još dva zgoditka. Strijelci su bili Vedran Salaj – Obrovac u 41. i Dorian Barčan u 44. minuti.

U drugom dijelu postignut je još jedan pogodak. S bijele točke precizan je bio Dorian Barčan u 55. minuti.

Očito je trener Samuel Spudić uspio dobro posložiti igrače, jer su ove sezone odlično ušli u ligaško natjecanje. U idućem kolu Virovitica će ugostiti još jednog jakog suparnika, kadete koprivničkog Slaven Belupa. Utakmica se igra na stadionu Podravca u Virju.