DVANAEST OBRANA MORENA CARA Našički Nexe uvjerljivom pobjedom protiv Pekinga do prvih bodova u SEHA ligi

U 4. kolu SEHA Gazprom regionalne lige našički NEXE došao je do prvih ovogodišnjih bodova. Na svom terenu u našičkoj sportskoj dvorani Osnovne škole Kralja Tomislava pobijedio je Sportsko sveučilište iz Pekinga rezultatom 40:26.

U 13. minuti domaći rukometaši su vodili 7:1. Do odlaska na odmor prednost Našičana se povećala na 18:7. U drugom dijelu domaći su pretežno imali jedanaest pogodaka prednosti. Momčad trenera Hrvoja Horvata u posljednjih nekoliko minuta povećala je razliku na konačnih 40:26.

Iduću utakmicu SEHA Gazprom lige Nexe igra 5. listopada u 18:15 sati na gostovanju u Ukrajini s Motorom u Zaporožju.

NEXE: Perica Lelić, Bruno Čuić 3 (2), Albin Eter 3, Fran Mileta 6 (2), Marko Mrđenović, Saša Barišić Jaman 3, Ivan Dumenčić 5, Moreno Car 1 (12+0), Marko Buvinić 2, Mihailo Radovanović (1+0), Marin Greganić 3 (1), Marin Jelinić 1, Tomislav Severac 4, Živan Pešić 2, Tomislav Kvastek i Gianfranco Pribetić 7. Trener: Hrvoje Horvat.

Sedmerci: 6 (5)

Isključenja: 6 minuta (Eter, Severac i Kvastek po dvije minute).