Veliki uspjeh mlade virovitičke tenisačice Lare Marenić: Na Prvenstvu Hrvatske zauzela šesto mjesto

Proteklog vikenda, u organizaciji TK Karlovac, održano je Prvenstvo Hrvatske u tenisu za djevojčice i dječake do 10 godina starosti.

Na ovom su natjecanju nastupila 32 najbolja dječaka i 32 najbolje djevojčice iz cijele Hrvatske, a veliki uspjeh ostvarila je i mlada Virovitičanka Lara Marenić, članica TK Virovitica.

Lara je, pod vodstvom svog trenera Željka Boosa, svoje mjesto među najboljima osigurala kao prva na rang listi Odbora Sjever. Cijelo prvenstvo je igrala iznimno kvalitetan tenis gdje ju je tek pri kraju uspjela pobijediti zagrebačka tenisačica Marta Barišić koja je i osvojila turnir. Na kraju, zauzela je šesto mjesto.

-Iznimno smo ponosni na Laru jer je ovo prvenstvo potvrdilo da ona spada u sami vrh hrvatskog tenisa do 10 godina. Sve više sazrijeva u sportu i nadamo se da će još puno puta na ovakav način predstaviti našu Viroviticu – poručili su iz Tenis kluba Virovitica.