Slatinski hrvač Roko Ćurić za hrvatsku reprezentaciju osvojio zlato na Prvenstvu Balkana u Skopju

Jučer je u Skoplju, u Sjevernoj Makedoniji, završeno Prvenstvo Balkana u hrvanju za muške uzraste U-15 i U-17.

Na ovom prvenstvu za hrvatsku reprezentaciju nastupio je i slatinski hrvač Roko Ćurić te je osvojio prvo mjesto i zlatnu medalju u uzrastu U-15, kategoriji do 57 kilograma. Uz Roka, za Reprezentaciju Hrvatske medalje su još osvojili Tin Turković do 65 kilograma (3. mjesto – U-17), Patrik Budor do 92 kilograma (3. mjesto – U-17) i Toma Balabanić do 48 kilograma (3. mjesto – U-15).

Na ovom natjecanju je sudio i slatinski sudac Josip Grahovac, a treneri naše reprezentacije bili su Eugen Jakovljević i Ivan Vrban.

Roko je u Skopju imao veliku podršku članova i trenera Hrvačkog kluba Slatina, Borivoja i Novce Kocića, Maria i Karla Petraka, Nebojše Nikšića, Josipa Grahovca…, te svog oca Draška i njegovog prijatelja Siniše Hrgovića.