Pet zlata, srebro te dvije bronce za virovitičke karatiste na 23. Darfestu

U Daruvaru je jučer održan turnir u karateu- 23. Darfest. Na turniru je sudjelovalo preko 400 natjecatelja iz tri države.

Iz Karate kluba “Virovitica” nastupilo je devet natjecatelja.

Ivan Blažević u katama u uzrastima cicibana i mini učenika osvojio je prva mjesta i zlatne medalje.

Prva mjesta i zlatne medalje osvojili su Laura i Lovro Erak u juniorskoj konkurenciji.

Nika Kolesarić u uzrastu učenica zauzela je treće mjesto te je osvojila brončanu medalju.

U borbama u konkurenciji učenica do 34 kilograma dvije karatistice iz Virovitice, Luna Predragović i Marija Tošeski, plasirale su se u finale. Uspješnija je bila Luna Predragović, koja je osvojila zlato, dok je Marija Tošeski bila srebrna.

Elie Svetoivanec u kategoriji učenica do 54 kilograma osvojila je treće mjesto i brončanu medalju.

Marija Knežević i David Kolesarić ostali su bez plasmana.