Nogometaši Pitomače i Virovitice izborili finale Županijskog kupa za juniore

Odigrane su polufinalne utakmice Županijskog nogometnog kupa u konkurenciji juniora.

Pitomača je na svom terenu bez većih problema došla do pobjede nad Mladosti iz Čačinaca 5:2. Domaća momčad povela je 4:0 zgodicima Karla Filjaka u trećoj, Borne Erdeljija osmoj i 25., te Josipa Crneca u 59. minuti. Gosti su smanjili na 4:2 golovima Davida Stankovića u 64. i 69. minuti, da bi konačnih 5:2 svojim pogotkom postavio Maks Magat u 71. minuti.

U gradskom derbiju na terenu Sportskog centra TVIN Virovitica je povela lijepim pogotkom Davida Krasniqija iz slobodnog udarca u 24. minuti. Mladi igrači No Limit TVIN-a iskoristili su pogrešku gostujuće obrane te su pogotkom Marko Sabolića u 37. minuti poravnali na 1:1. Pobjedu gostima efektnim zgoditkom donio jer kapetan Vedran Salaj Obrovac u 48. minuti.