Juniori Suhopolja slavili protiv ŠN Graničar Okrugljače: Čačinačka Mladost uvjerljiva na gostovanju u Miljevcima

Juniori Mladosti iz Čačinaca s uvjerljivih su 13:0 slavili na gostovanju u Miljevcima. Po dva pogotka u ovoj su utakmici postigli David Stanković, Toma Matešić, Ivan Beštek, Marijan Filipović i Toni Mikić, dok su se jednom u listu strijelaca upisali Eddy Yahya, Mateo Boltadžija i Toni Milak.

Do gostujuće pobjede došao je i Zrinski koji je u Virovitici protiv No Limit TVIN-a pobijedio 4:0. Matej Bračun bio je dvostruki strijelac za goste, jedan pogodak upisao je Karlo Jurić, dok je preostali zgoditak autogol Matea Jagića.

Uspješan vikend za goste nastavila je i sladojevačka Slavonija u Kapela Dvoru. Luka Ivković doveo je goste u prednost u 12. minuti, za izjednačenje se pobrinuo Dominik Sambol u 28., dok je tri boda Slavoniji osigurao David Rastović u 56. minuti.

Jedinu domaću pobjedu upisalo je Suhopolje protiv ŠN Graničar Okrugljače. Strijelci za “žuto-zelene” bili su Mihael Rokinger, Ivano Šimić i Mihajlo Marčetić.

Preostala utakmica šestog juniorskog kola između Mikleuša i Voćina odigrat će se 10. listopada.