2. HRL SJEVER Uvjerljiva pobjeda za “lavice” pred domaćom publikom: 1234 Virovitica rukometašice Vinkovaca ostavila na 17 pogodaka zaostatka

Virovitičke “lavice” upisale su danas uvjerljivu pobjedu u susretu 3. kola 2. HRL Sjever koju su na svom terenu, pred dobro popunjenim tribinama dvorane OŠ Ivane Brlić-Mažuranić, odnosno pred više od stotinu gledatelja, odigrale protiv Vinkovaca.

Samo je na polovici četvrte minute rezultat bio u egalu (2:2), a tijekom ostalog vremena prednost je bila na strani domaćih igračica. Imale su u nekoliko navrata Virovitičanke i tri do četiri pogotka prednosti, no gošće su se, ponajprije zahvaljujući Mariji Dragojević koja je bila najefikasnija u gostujućim redovima s 12 golova, držale u susretu sve do posljednje minute prvog dijela. Tada su mrežu pogodile Magdić i Veršec te se na odmor odlazi rezultatom 16:13.

Tri pogotka prednosti na strani 1234 Virovitice bila su sve do 37. minute, a potom su “lavice” ubacile u brzinu više. Do kraja utakmice mreža domaćih igračica zatresla se svega šest puta, s druge strane Virovitičanke su poentirale ravno 20 puta, tako da je utakmica završena uvjerljivom pobjedom 39:22.

Najefikasnija je ovog puta bila Klara Crnoja s osam pogodaka, dok su po pet upisale Jelena Pratljačić i Vanesa Prpić. Novom pobjedom “lavice” su izbile na dugo mjesto ligaške ljestvice.

1234 VIROVITICA – VINKOVCI 39:22
1234 Virovitica: Lorena Ariana Volenik, Ela Hajmaši, Korina Velić, Lukrecia Veršec 4, Jelena Pratljačić 5, Klara Crnoja 8, Nika Deskar 3, Ena Jug 2, Maja Mlinarić 3, Nikolina Jezerčić 2, Vanesa Prpić 5, Nina Ferić 4, Antonela Brlas, Marija Roberta Magić 3,