2. HRL SJEVER Pitomača ostala bez bodova u domaćem ogledu s Podravkom 2 Lino

Rukometašice Pitomače niti u četvrtom kolu nisu uspjele doći do bodova. Na domaćem terenu ugostile su Podravku 2 Lino, a gošće su odnijele pobjedu rezultatom 29:36.

Bila je ovo jednosmjerna utakmica jer Koprivničanke su utakmicu otvorile rezultatom 0:3, a prednost nisu ispuštale tijekom svih 60 minuta. Imale su rukometašice Podravke 2 Lino u nekoliko navrata i pet pogodaka prednosti, no nadu u pozitivan ishod Pitomača je vratila pred kraj prvog dijela te se na odmor otišlo rezultatom 18:20.

Držale su domaće igračice priključak i početkom drugog dijela, no do 40. minute Podravka se još jednom odvojila na osjetniju razliku. Desetak minuta prije kraja imale su gošće su došle do +7 (24:31), a s istom je razlikom i završena utakmica.

Najefikasnija u redovima Pitomače bila je Valentina Šanteković koja je deset puta pogodila protivničku mrežu, dok je sedam zgoditaka postigla Jana Miklić.