Veterani Virovitice slavili protiv Gradine: Papuk Osječko 1664 i No Limit TVIN podijelili bodove

Proteklog su vikenda odigrane dvije utakmice u konkurenciji veterana.

Prva je odigrana u Lukaču, gdje je Virovitica kao domaćin ugostila Gradinu. Virovitičani su do prednosti došli zgoditkom Dinka Zagorca u 39. minuti, dok je pobjedu potvrdio Nikola Lukac u 66. minuti utakmice. Virovitica je mogla i ranije do vodstva, u 26. minuti Dinko Zagorac nije iskoristio kazneni udarac, a od 25. minute igrali su i s igračem više nakon isključenja Ivana Tkalca.

U drugoj utakmici, koja je igrana u Orahovici, Papuk Osječko 1664 i No Limit TVIN podijelili su bodove rezultatom 1:1. Za domaćine je strijelac bio Mario Kovač u 32. minuti, dok je bod gostima osigurao Tomislav Filipović u 70. minuti.

Utakmice između Slatine i miljevačke Mladosti, odnosno Mikleuša i Suhopolja bit će odigrane naknadno.

Papuk i No Limit TVIN trenutno su vodeći na tablici s po sedam osvojenih bodova. Bod manje ima Virovitica, na tri boda su Gradina, Standard i Slatina, dok su bez bodova Suhopolje, Mikleuš i Mladost iz Miljevaca.

Parovi 4. kola: No Limit TVIN – Mikleuš, Mladost Miljevci – Papuk Osječko 1664, Gradina – Slatina, Standard – Virovitica