Tri zlata i srebro za virovitičke karatiste na turniru “Međimurje open” u Čakovcu

Proteklog vikenda u Sportskoj dvorani Graditeljske škole u Čakovcu održan je karate turnir Međimurje open 2024. Iz Karate kluba “Virovitica” nastupilo je petero natjecatelja.

U katama Ivan Blažević osvojio je zlato u kategorijama cicibana i mlađih učenika.

Laura i Lovro Erak, koji su nastupili u juniorskom uzrastu, zaustavljeni su u prvom krugu.

U seniorskoj konkurenciji Maks Luka Šenjug izgubio je u finalu od nekadašnjeg člana virovitičkog kluba Matije Relića te je zauzeo drugo mjesto i osvojio srebrnu medalju.

U borbama u uzrastu U – 21 +84 kilograma nastupio je Nikola Gondi koji je u finalu bio bolji od državnog prvaka osvojivši prvo mjesto i zlatnu medalju. Ovo je Nikoli bio jedan od kvalifikacijskih turnira za nastup na Svjetskom prvenstvu.