Odigrano prvo kolo selektivnog programa NS Sjever za igrače rođene 2011. i 2012. godine: Pobjeda i poraz za selekcije Virovitičko-podravske županije

Ovosezonski ciklus selektivnog programa Nogometnog središta Sjever za ekipe Virovitičko-podravske županije započeo je utakmicama s ekipama Bjelovarsko-bilogorske županije koje su se jučer igrale u Velikim Zdencima.

U ovosezonskom selektivnog programu sudjeluju igrači rođeni 2011. i 2012. godine. U utakmici igrača rođenih 2011. godine pobijedila je selekcija Bjelovarsko-bilogorske županije 2:0 zgodicima Marka Špehara i Martina Šoštarica.

Za selekciju Virovitičko-podravske županije igrali su: Josip Vidović, Teo Čor, Tin Jurišić, Jan Feketija, Antun Gabrijel, Gabrijel Džajkić, Noa Demeter, Jan Perović, Luka Šafran, David Jakupec, Erin Mrva, Ivan Špoljar, Filip Blažević, Filip Pekić, Ivan Kasumović, Antonio Godeč i Jakov Škvorić, dok ju je vodio Ante Dražić.

U utakmici igrača rođenih 2012. godine pobijedila je ekipa Virovitičko-podravske županije 3:1. Gosti su poveli zgodicima Borne Klementa u prvoj i Luke Huđa u trećoj minuti. Lovro Mamula smanjio je u 23. minuti rezultat na 2:1, a konačnih 3:1 postavio je svojim drugim pogotkom Borna Klement u 34. minuti.

Za selekciju Virovitičko-podravske županije igrača rođenih 2012. godine igrali su: Fabijan Horvatić, Šime Čižić, David Bukvić, Lovro Markotić, David Rengel, Fran Hampovčan, Josip Jozić, Filip Jozić, Luka Huđ, Ivano Jandrić, Borna Klement, Antonio Perić, Milenko Marčetić, Bruno Sladojević, David Kiralj, Matias Kofijač, Duje Jockov, Niko Andrović, Ivan Koren i Luka Borić, dok ju je vodio Ivica Ević.