Mirko Antoljak, član Trkačkog kluba Đurđevac, osvojio prvo mjesto u kategoriji M50-70 na Beogradskom ultramaratonu

Nakon niza otrčanih maratona i ultra maratona u Hrvatskoj i Europi, ultramaratonac Mirko Antoljak, član Trkačkog kluba Đurđevac postigao je još jedan veliki uspjeh i to ovog vikenda na Beogradskom ultramaratonu.

-Naš Mirko Antoljak uspješno je startao u 12 sati u Parku prijateljstva u Beogradu na Sri Chinmoy ultramaratonu, u utrci na 24 sata. Utrku je završio drugi dan u 12 sati. Mirko je bio dio Croatia Ultra Teama. Na kružnoj stazi dugoj 1050 metara Mirko je otrčao 175 krugova odnosno 184,33 kilometara čime je zauzeo visoko 7. mjesto ukupno te 1 .mjesto u kategoriji M50-70. Ne treba spominjati da je to izniman fizički, a isto tako i mentalni uspjeh, a za Mirka možemo reći da je živuća trkačka legenda ovih prostora- ističe Kristijan Grgac, predsjednik TK Đurđevac koji čestita članu svojeg Trkačkog kluba Đurđevac na još jednom izvanrednom rezultatu i uspjehu.