2. HRL SJEVER Rukometašice Pitomače “pale” u posljednjoj dionici utakmice: Osijek 2 upisao uvjerljivu pobjedu

Rukometašice Pitomače s izmijenjenim su sastavom ušli u novu ligašku sezonu, a prvi protivnik na domaćem terenu bila im je druga ekipa Osijeka.

Gošće su otvorile utakmicu s prednošću 4:0, no istom mjerom vratile su Pitomačanke te se u egalu igralo do sredine prvog poluvremena. S nova tri vezana gola Osječanke su došle do nove osjetnije prednosti koju su održavale do kraja poluvremena koje je završilo rezultatom 16:18 za gošće.

Početkom drugog dijela Pitomača se još jednom vratila u utakmicu te po prvi put povela u 39. minuti (22:21) golom Nike Dedi, no posljednjih 20 minuta u potpunosti je otišlo na stranu rukometašica Osijeka 2 koje su taj dio “osvojile” s 12:3. Konačan rezultat utakmice tako je glasio 33:25 za Osječanke.

Tihana Kožar bila je najefikasnija u domaćim redovima, po pet su postigle Valentina Šanteković, Mia Zagrajski i Nika Dedi, a četiri Jana Jambriško.

U idućem kolu Pitomača gostuje kod druge ekipe Zrinskog.