1. ŽNL Borova i DOŠK i dalje stopostotni: Prve pobjede za Sveti Đurađ i Munju

Borova je ponovno na pogon Ivan Ibriksa došla do pobjede. Ibriks je postigao zgoditke u 45. i 57. minuti za pobjedu 2:0 nad Dinamom iz Josipova.

Slavonija je u Sladojevcima pobijedila Podgorje 2:0 zgodicima Kristiana Ferenčaka i Bojana Dmitrovića. Gosti su od 25. minute igrali s deset igrača, jer je isključen Mihael Tambolaš.

U gradskom derbiju Sveti Đurađ je svladao Omladinac iz Korije pogotkom Filipa Lukačevića u 70. minuti.

Utakmica u Vukosavljevici između Mladosti i Drave iz Terezinog Polja završila je bez zgoditaka 0:0.

U Velikom Rastovcu Munja je pobijedila Slogu iz Dugog Sela Lukačkog 2:1. Gosti su poveli pogotkom Josipa Eršeka u 34. minuti. Deset minuta kasnije poravnao je Kaique Emanuel Araujo Da Silva, dok je pobjednički zgoditak postigao Marin Bonačić u 54. minuti.

DOŠK iz Dolaca došao je do treće pobjede. Svladao je Croatiju u Grabrovnici 2:0 zgodicima Tonija Sitara i Ivice Šalkovića.