Noć košarke u Đurđevcu: Borik trijumfirao, Stefan Zadravec najbolji igrač

U organizaciji Košarkaškog kluba Mladost iz Đurđevca, u sklopu Picokijade 2024. održan je tradicionalni turnir u uličnoj košarci pod nazivom Noć košarke koji je okupio šest ekipa. Među njima su bili Noćni hakleri iz Koprivnice, T-napad iz Bjelovara, Picokače iz Đurđevca, 3×3 Beton design pro iz Bjelovara, Crveni iz Đurđevca te Borik iz Bjelovara.

Borik je osvojio prvo mjesto nakon što je u finalu visokim rezultatom 21:8 pobijedio Picokače. U meču za treće mjesto, Noćni hakleri su slavili protiv 3×3 Beton design pro s 21:8. Pobjednički sastav Borika činili su Julijan i Stefan Zadravec, Antun Gregar Hrženjak i Antonio Šoš. Stefan Zadravec je izabran za najboljeg igrača turnira, dok je u natjecanju u tricama slavio Andrija Cestar.

(icv.hr, žđl, Foto: D. Domišljanović)