ZAVRŠNICA U-11 Vođene bučnom podrškom s tribina lavice slavile protiv Slavonke: Protiv Trilja borba za osminu finala

Vođene bučnom podrškom s tribina virovitičke lavice upisale su prvu pobjedu u grupnoj fazi Državne završnice za uzrast U-11. Rukometašice 1234 Virovitice bile su bolje od Slavonke rezultatom 9:5.

Imale su lavice kontrolu nad rezultatom tijekom cijele utakmice, susret su otvorile s 3:0, a stečenu prednost održavale su tijekom svih 30 minuta susreta. Ema Silner bila je najefikasnija na terenu u redovima Virovitičanki s tri zgoditka, dva gola upisala je Petra Kovačević, a po jednog Nika Maria Čižić, Nika Babec, Sara Hrček i Lucia Zalović.

U posljednjem dvoboju grupne faze lavice od 19 sati i 10 minuta igraju protiv Trilja.

1234 VIROVITICA – SLAVONKA 9:5
1234 Virovitica: Karla Đurđević, Sara Slamić, Nika Maria Čižić 1, Nika Babec 1, Ema Silner 3, Pavla Đurčević, Petra Kovačević 2, Sara Hrček 1, Lea Blažević, Sara Vukšić, Tena Pavoković, Lucia Zalović 1, Laura Barčan, Lorena Erceg, Lucija Turkalj, Nicol Albreht, treneri: Darko Grdić i Andrijana Mikić.