Juniorima Zrinskog iz Nove Bukovice uručen pehar i medalje za naslov prvaka 1. ŽNL VPŽ

Ovog vikenda odigrano je 14., posljednje ovosezonsko, kolo 1. županijske nogometne lige za juniore. U posljednjem kolu momčad Zrinskog na svom terenu ugostila je ekipu Voćina.

Domaći su poveli zgoditkom Mateja Bračuna u četvrtoj minuti. Dražen Tašić poravnao je rezultat na 1:1 u 21. minuti. Pobjedu domaćoj momčadi donio je Luka Vilk svojim pogotkom šest minuta prije kraja utakmice.

IMG 20240518 WA0006

Juniori Zrinskog sezonu su zaključili s 12 pobjeda te po jednim remijem i porazom. Postigli su 80, a primili 17 pogodaka. Time su uz naslov prvaka bili najefikasnija momčad te ekipa koja je primila najmanje pogodaka u ligi.

Nakon utakmice predsjednik Županijske skupštine Dinko Begović i zamjenik virovitičko – podravskog župana Marijo Klement novim prvacima uručili su pehar i medalje.