2. HRL SJEVER Lavice u posljednjim trenucima utakmice ostale bez pobjede protiv vodeće Zeline

Odličnu utakmicu odigrale su igračice 1234 Virovitice i Zeline u 21. kolu 2. HRL Sjever pred stotinjak gledatelja u dvorani OŠ Ivane Brlić-Mažuranić u Virovitici.

Nakon početne prednosti vodeće ligaške momčadi, lavice su postupno gradile rezultatsku prednost koja je nakon 30 minuta iznosila +5 (21:16). Niti u nastavku domaće rukometašice nisu posustajale, pet golova prednosti imale su sve do 45. minute kada je bilo 29:24 za Virovitičanke, no preostalo vrijeme otišlo je na stranu Zeline.

Iako je tri minute prije kraja bilo “velikih” 34:30 za domaće rukometašice, a u posljednju se minutu ušlo s +2 (35:33), golovima Tanje Madžarac i Dore Dananić Zelina dolazi do boda.

Odličnu rolu u subotnjoj utakmici odradila je Tena Mioč-Cabadaj koja je u domaćim redovima postigla devet golova, dok su po sedam upisale Lukrecia Veršec i Nika Deskar.

U posljednjoj utakmici ovosezonskog natjecanja u Pitomači će se igrati županijski derbi u kojemu će Pitomača ugostiti 1234 Viroviticu.