1. LIGA NS SJEVER Kadeti i juniori Virovitice bolji od Radnika iz Križevaca

U 19. kolu 1. lige Nogometnog središta Sjever za kadete i juniore momčadi Virovitice na terenu Sportskog centra Vegeška ugostili su ekipe drugoligaša Radnika iz Križevaca.

Kadeti su došli do minimalne 1:0 pobjede, a jedini zgoditak postigao Luka Knežević u 42. minuti. Kadeti Virovitice se trenutno nalaze na petom mjestu na tablici s 22 osvojena boda.

Juniori Virovitice su goste iz Križevaca uvjerljivo pobijedili rezultatom 5:1. Po dva zgoditka postigli su Jure Kasumović u 41. i 71. te Dorian Barčan u 55. i 90.minuti, dok je Luka Tomac gostujući mrežu pogodio u 26. minuti. Jedini pogodak za goste postigao je Teo Vuković u 78. minuti. Nakon 19. kola juniori NK Virovitice zauzimaju peto mjesto na tablici sa 26 osvojenih bodova. U idućem kolu juniori i kadeti NK Virovitice gostuju kod vršnjaka prvoligaša Varaždina.