4. NL BJ-KC-VT Porazi Slatine i Sloge na početku proljetnog dijela natjecanja

U 14. kolu 4. nogometne lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica oba predstavnika Virovitičko-podravske županije ostala su bez bodova.

Slatina je izgubila od Ferdinandovca 1:0. Obje momčadi propustile su po nekoliko prilika, da bi susret bio odlučen u 70. minuti. Igrač Slatine Dominik Bogati dobio je drugi žuti karton, a iz dosuđenog slobodnog udarca Rok Horaček postigao je pobjednički zgoditak. Četiri minute kasnije Toni Hudoletanjka mogao je poravnati rezultat, ali nije bio dovoljno precizan.

Sloga iz Zdenaca poražena je na gostovanju kod Garića u Garešnici 4:1. Domaća momčad povela je u sedmoj minuti pogotkom Mateja Kraljevića s bijele točke. Na 1:1 poravnao je Marin Zdelar u 28. minuti i s tim se rezultatom otišlo na predah. U 57. minuti Dragan Vaclavek ponovno dovodi domaću momčad u prednost, a do kraj igrači Garića postigli su još dva zgoditka. Strijelci su bili Filip Kožuhar u 72. minuti iz igre te Klaudio Jergović dvije minute prije kraja s bijele točke.