2. HMNL ISTOK Slatinčani poveli na otvaranju utakmice, no Brođani preokretom izborili finale

Malonogometaši Slatine nisu uspjeli izboriti finale ligaškog play-offa. Nakon pobjede u Slatini rezultatom 5:0, MNK Brod 035 slavio je i u uzvratu s 3:1.

Slatinčani su bolje ušli u utakmicu te su već u trećoj minuti poveli golom Luke Vilka kada se rodila kakva-takva šansa, no do odlaska na odmor domaćini su izjednačili preko Jone Žamboka.

U šestoj minuti drugog dijela utakmicu je svojim golom preokrenuo Andrej Jović, dok je “točku na i” postavio Žambok svojim drugim golom.

Kadete Slatine u borbi za treće mjesto čekaju malonogometaši Aurelije, dok će Brod 035 u velikom finalu snage odmjeriti s Vinkovcima.

MNK SLATINA: Marko Karamatić, Luka Vilk, Toni Demeter, Jan Koščak, Ivan Šabić, Matej Šokac, Leo Bračun, Ian Maleković, Mateo Marošević, Leon Kralj, Danijel Marođević, Antonio Trupina, Alen Jakočić, trener: Nikola Mišćević