3. NL SJEVER Virovitica u nadoknadni ostala bez boda: “Pocrvenio” Krešimir Crvenka

U posljednjem jesenskom kolu nogometaši Virovitice na svom su terenu ugostili momčad Rudara iz Murskog Središća, a gosti su na samom otvaranju utakmice, u drugoj minuti, došli do prednosti autogolom Luke Špoljara.

Gosti su u nastavku više kontrolirali loptu, no Virovitičani su stvorili izglednije prilike za zgoditke. Jednu od brojnih prigoda uspjeli su realizirati u samoj završnici utakmice, koja je bila više nego uzbudljiva. U posljednjim trenucima regularnog dijela Luka Duvnjak poravnao je na 1:1, no duboko u sudačkoj nadoknadi gosti su golom Petra Ratajca došli do tri boda.

U tim trenucima domaći strateg Krešimir Crvenka zbog protesta, nezadovoljan pojedinim sudačkim odlukama, zaradio je crveni karton.

– Još jedna u nizu naših utakmica u kojoj smo zbog neefikasnosti u napadu ostali bez bodova. Očekujem da se tijekom zimske pauze posložimo i krenemo u proljetnu borbu za opstanak u ligi– nakon utakmice izjavio je trener Virovitice Krešimir Crvenka.

Virovitica – Rudar Mursko Središće 1:2
Najbolji u domaćim redovima: Luka Duvnjak