2. HMNL ISTOK Malonogometaši Slatine ispratili Osijek II s 10 pogodaka u mreži: Nalaze se na vrhu ligaške ljestvice

Seniorska momčad MNK Slatine odigrala je proteklog vikenda utakmicu 4. kola 2. HMNL Istok, a na svom su terenu ugostili Osijek II.

Sve do 18. minute utakmice mreže su mirovale, a u posljednjih 120 sekundi prvog dijela gledatelji su vidjeli četiri zgoditka. Slatinčani su poveli 2:0 golovima Florijana Rupčića i Borisa Bihara, smanjio je Josip Kraljević, no dva gola prednosti vratio je Bihar svojim drugim golom.

Domaća momčad u nastavku je riješila pitanje pobjednika te ujedno došla do uvjerljivog slavlja. Boris Bihar u strijelce se upisao i u nastavku utakmice, dva gola dodao je Matej Dorinka, dok su po pogodak još upisali Jurica Šantić, Matej Rukavina, Dominik Bogati i Matej Babić.

Slatinčani su nakon četiri odigrana kola vodeća momčad lige s devet osvojenih bodova, a u idućem kolu gostovat će u Vinkovcima.

MNK SLATINA – OSIJEK II 10:1